CLINIC WAY – SVĚTOVÁ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY

Clinic Way je nejnovějším objevem Dr. Ireny Eris a první řadou farmaceutické dermokosmetiky, která omlazuje pokožku a oddaluje proces jejího stárnutí. Je založena na zcela novém revolučním reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s transdermální technologií LIPO-SPHERE a na složce Aqua Calcis, známé pro své zklidňující schopnosti, která poskytuje bezpečnou a efektivní péči i pro tu nejcitlivější a alergickou pleť.

Clinic Way od výrobce Dr. Ireny Eris je výsledkem pokročilých vědeckých znalostí z biotechnologie, dermatologie a kosmetologie a našich 30 let zkušeností v oblasti péče o stárnoucí pokožku. Všechny receptury byly vyvinuty a testovány v Centru pro vědu a výzkum Dr. Ireny Eris, a to prostřednictvím metody in vitro na izolovaných lidských buňkách, ex vivo - na extrahované lidské pokožce a in vivo - za účasti probandů. Tyto výrobky byly vyvinuty a testovány vědeckým týmem farmaceutů, kosmetologů, molekulárních biologů a dermatologů.

Účinnost a bezpečnost byly potvrzeny klinickými studiemi prováděnými pod dohledem týmu klinických lékařů, kteří hodnotili stav pokožky na 10stupňové analogové škále na základě in vivo testů prováděných v Centru pro vědu a výzkum Dr. Ireny Eris a nezávislém Výzkumném ústavu.