PRVNÍ SVĚTOVÝ REVOLUČNÍ OBJEV POLSKÝCH A NORSKÝCH VÝZKUMNÝCH PRACOVNÍKŮ

S cílem stimulovat fibroblasty a oddálit proces stárnutí v kožních buňkách vyvinuli polští vědci spolu s norskými výzkumnými pracovníky světově první a jedinečnou formuli FGF1 LMS™ s transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE.

FGF1 LMS™

Formule FGF1 LMS™ – REAKTIVÁTOR OBNOVY POKOŽKY - unikátní peptid nesrovnatelné stability a účinnosti vyvinutý prostřednictvím pokrokových biomedicínských inženýrských technologií; přirozeně přítomný v pokožce reguluje schopnost fibroblastů podrobit se dělení a aktivuje jejich regenerační schopnosti, přičemž oddaluje proces stárnutí pokožky.

LIPO-SPHERE

Technologie LIPO-SPHERE – unikátní transdermální doručovací technologie – zajišťuje unikátní systém pro dopravu formule FGF1 LMS™ do hlubokých vrstev pokožky pomocí speciálních lipidových kuliček, které snadno pronikají epidermálními bariérami díky své specifické struktuře, přičemž nechávají FGF1 LMS™ působit na všechny vrstvy pokožky. Silně aktivuje proces obnovy ve 3 vrstvách kůže:

  1. Reaktivace buněk - rozsáhlá metabolická a replikační schopnost fibroblastů*.
  2. Reaktivace tkáně - výrazné zvýšení produkce stavebních složek pokožky: kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.
  3. Reaktivovaná funkce pokožky a viditelně omlazená kožní struktura - redukované a vyhlazené vrásky, zlepšená elasticita, obnovená správná úroveň hydratace a kožní ochranná funkce.
SPEKTAKULARNE WYNIKI BADAŃ IN VITRO

FANTASTICKÉ VÝSLEDKY TESTŮ IN VITRO zvýšení aktivity fibroblastů po aplikaci formule FGF1 LMS™

zvýšená aktivita buněk po aplikaci Clinic Way základní úroveň aktivity pokožky
+ 301% 30 let
+ 233% 40 let
+ 128%* 60 let
* Výsledky testů byly poprvé představeny v průběhu Mezinárodního kongresu v Praze a Dermatologických kongresů v Benátkách.

PŘEDMĚT PATENTOVÉ PŘIHLÁŠKY

Formule FGF1 LMS™ s transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE